המדרסים הביו דינמיים בעלי הפטנט הייחודי מפינלנד כובשים את השוק הישראלי

סובלים מבעיות בהליכה

המדרסים הביו דינמיים, בעלי הפטנט הייחודי מפינלנד, כובשים את השוק הישראלי. הטכנולוגיה החדשנית,מאפשרת אבחון מקיף של כף הרגל בעזרת 'פודוסקופ'

 
מדרסים לכל החיים

נסעתי עד הרצליה, שם ממוקמים משרדי FootBalance,  שהבטיחו 'טכנולוגיה ביו-דינמית, באמצעות אבחון מקצועי וסריקה ממוחשבת של כף הרגל ובחינם'. המתנתי מעט, ולאחר מכן נערכה לי בדיקה ממוחשבת על מכשיר מיוחד, שנראה כמו מכשיר הליכה, שמפענח  היכן כפות הרגלים זקוקות לתמיכה. נשאלתי כמה שאלות בקשר למיקום ומידת הכאב וכמה זמן הוא נמשך. בו במקום התאימו לי מדרס צהבהב אותו, שעוצב במקום על פי מידותיי. התבקשתי לשים אותם במגפיים, וללכת במסדרון הלוך וחזור כדי לבדוק את הנוחות. בתחילה זה קצת לחץ, ונאמר לי שזה טבעי. מי שבדק אותי המליץ לי לרכוש נעלים גבוהות עם שרוכים שאוכל להדק את האחיזה של הרגל בנעל יחד עם המדרס, וכך עשיתי.

מדרסים לכל החיים

כיום לאחר כחודשים של הליכה עם המדרסים, אני יכולה לומר שהכאב פחת בהרבה, וזה גם תלוי באיזה נעל אני הולכת. מה שבטוח, שללא המדרסים הכאבים חוזרים מידית. איני יודעת לאיזה פלא הם גורמים, אבל הסבירו לי כי הם 'מתקנים' גם את ההליכה תוך כדי הצעידה.

 

אישית, הכי נוח לשים את המדרסים בתוך נעלי התעמלות, פחות נוח במגפיים כי אין כל כך תמיכה. לא הפסקתי את פעילותי בחדר הכושר, וכשאני על ההליכון, לעיתים אני שוכחת שיש לי מדרסים או בעיה ברגל, ואיזה כיף שהמציאו משהו שעוזר כבר בטווח קצר. לאחר הפגישה, גם קיבלתי למייל את תוצאות הסריקה והאבחון, של הרגל, כדי שאוכל להשוות את התוצאות עם הביקור הבא.

 לאחר כחודש התקשרו אלי מהמשרד לשאול האם ואיך הסתגלתי למדרסים- יפה מבחינתם לשמור על לקוחות מרוצים.. נאמר לי שאחד היתרונות הבולטים של המדרס הינו, שהוא ניתן להתאמה מחודשת, לאורך זמן' ללא צורך ברכישת מדרסים חדשים, וכי זהו  שירות הניתן בחינם לכל אורך חיי המדרס. הוסבר לי עוד, כי אין צורך לרכוש נעל במידה גדולה יותר כיוון שהמדרס מתאים לכל נעל, מחליף את הספידה, וניתן להעבירו מנעל לנעל.

על חברת FootBalance
המדרסים הביו דינמיים, בעלי הפטנט הייחודי מפינלנד, כובשים את השוק הישראלי. הטכנולוגיה החדשנית,מאפשרת אבחון מקיף של כף הרגל בעזרת 'פודוסקופ' ,מכשיר המאבחן את מאפייני הרגליים במנחים שונים ובדיוק רב, תוך סריקת כף הרגל, צילום ואבחנה. האבחון והכנת המדרסים מתבצעים בפגישה אחת, כוללהתאמה מקצועית של המדרס על כף הרגל, על מנת לקבל 100% התאמה לרגלי המטופל.
המדרסים הביו-דינמיים של FootBalance הוכחו מחקרית, כמסייעים בשיקום כף הרגל וטיפול אקטיבי, בבעיות שנוצרו עקב פציעה או שחיקה לאורך השנים, ולא רק כמספקים תמיכה אורתופדית. הם משווקים כבר מעל 10 שנים ב-50 מדינות על פני  שש יבשות בעולם
ועם מיליוני לקוחות מרוצים. הם פותחו בשנת 2003 בהלסינקי שבפינלנד,  ע"י פודיאטר ופיזיותרפיסט מומחה. לאחר שנים של מחקרים ולמידה של מאות טובי המומחים מתחומי האורטופדיה, הפיזיותרפיה והפודיאטריה,בהשקעה של למעלה מ- 9 מיליון אירו בפיתוח הטכנולוגי. מחיר המדרסים נע בין: 590 ₪-790 ₪ .