מדרסים

מדרסים

כואבות לך הרגליים ?  מתלבט איזה מדרס אתה צריך ? אם כן אתה במקום הנכון. המדרסים הם פתרון אורטופדי להקלה בכאבי רגליים. מדובר על פתרון נוח שפותר מגוון בעיות שונות כגון: דורבן בעקב (דלקת בכף הרגל), פלטפוס, בעיות גב ויציבה, סכרת ועוד. בכל אחת מבעיות אלה, המדרסים עוזרים עד מאוד ומפחיתים את הכאב. המדרסים מתחלקים לכמה סוגים: דרסים ביומכניים, מדרסים ביודינאמיים.

מדרסים ביומכניים

מדרסים רגילים שכולנו מכירים אשר עשויים מחומר קשיח שברוב המקרים הוא גרפיט או פוליפרופילן, והציפוי העליון שלהם הוא מעור או מ-PPT. מדרסים אלה נועדו להפחית את כאבי הרגליים מהם סובל האדם בחיי היום יום. הקשיחות של מדרסים אלו מעניקה להם עמידות גבוהה ואף חוסכת את הצורך להחליפם במדרסים חדשים.

יתרונות מדרסים ביומרניים

מדרסי ביומרניים מתאימים לבעלי משקל עודף שזקוקים לתמיכה מירבית מאשר אדם רגיל. המדרסים עמדים לאורך שנים רבות עקב החומרים הקשיחים מהם הם עשויים. המדרסים מתאימים לבעלי פלטפוס שהקשת שלהם אורכית בכף הרגל או קורסת בזמן דריכה. המדרסים מהווים תחליף לרגל ובכך מקלים על העומס שיש בכף הרגל. המדרסים מגדילים את רמת היציבות של כף הרגל ומשפרים את האחיזה של הרגל בנעל. המדרסים מפחיתים את העומס שמופעל על מפרקי הרגליים, חוליות בגב, שרירים ואף תורמים למניעת בעיות שונות בעתיד, ובכך הם מקלים על כאבים אלו. פיזור הלחצים השונים אשר מופעלים על כף הרגל ושאר  איברי הגוף, מופחת ואף עוזר לשיפור הביצועים בריצה או הליכה. המדרסים מעניקים תמיכה מקסימלית בפעולות השונות, ומונעים פציעות ונזקים שונים כגון: מתיחות, נקעים, דורבן וכו'.

מדרסים ביודינאמיים

מדרסים אלה מספקים תמיכה לכף הרגל ואף נותנים משוב על כל לחיצה בהם. הם עשויים משכבות של פולינומים ופטטיטים. מדובר על פטנט ייחודי מפינלנד אשר הוכח מחקרית שמדרסים אלה עוזרים בשיקום, ולא רק עוד אביזר אורתופדי לשיפור הכאבים. האבחון במדרסים אלו נעשה ע"י מכשיר פודסקופ שבה מניחים את כף הרגל במנחים שונים, וזאת על מנת לקחת כמה זוויות צילום שונות, בסוף התהליך מקבל המטופל למייל את תוצאות הסריקה ובביקור הבא מכינים את המדרסים במקום בהתאם למידות המטופל.

יתרונות מדרסים ביודינאמיים

ישנו פיזר נכון של משקל הגוף באופן שווה בין שנתי הרגליים. מפחיתים את העומס ומקלים על כף הרגל והגוף כולו. שיפור מנח הקרסול, ברכיים ומותניים. שיפור היציבה באופן מהותי. הורדת הסיכון לשחיקה ונזקים ברצועות והמפרקים. מונעים עומס על מערכת שרירי השלד והפחתה משמעותית של סיכון לפגיעה עצבית. מותאמים לכל סוגי הנעליים. משפרים את איכות החיים באופן משמעותי. משפרים את הביצועיים הספורטיביים. בולמים זעזועים.

לקביעת פגישת יעוץ ללא עלות צור איתנו קשר