מדברים עלינו בתקשורת

הליכה ביודינמית עם פוטבאלאנס

יום רביעי, 4/4/18, הבלוג של לאלי כאבים ברכיים, בכף הרגל, בקרסול, בגב התחתון ועוד, נגרמים ממנך לא נכון של כף הרגל הגורם לחלוקת משקל לא אופטימית בין כפות הרגליים. בהרבה מקרים מדרסים עשויים לסייע לשיקום כף הרגל, להפחית את חומרת התסמינים ולהקל על הכאב.

שיעור בהליכה מדרסי פוטבאלאנס

אורית ענבר 8 באפריל 2018 בשנים האחרונות אני סובלת מדי פעם בכאבים בכפות רגליים או בגב התחתון. לא משהו קריטי, אבל בכל זאת מציק ובלי פתרון נראה באופק. אני משתמשת הרבה ברגליים בתור כלי תחבורה ולא נעים לסיים את הדרך עם כאבים. חברה טובה הציעה לי לנסות אופציה של מדרסים. בתחילה גיליתי ספקנות …

המדרסים הביו דינמיים בעלי הפטנט הייחודי מפינלנד כובשים את השוק הישראלי

אונו News 22 פברואר 2018 , נסעתי עד הרצליה, שם ממוקמים משרדי FootBalance,  שהבטיחו 'טכנולוגיה ביו-דינמית, באמצעות אבחון מקצועי וסריקה ממוחשבת של כף הרגל ובחינם'. המתנתי מעט, ולאחר מכן נערכה לי בדיקה ממוחשבת על מכשיר מיוחד

המלצה על מדרסים שמתקנים את כפות הרגליים

יום שני, 11 בדצמבר 2017 גלית נחמן , מזה מספר חודשים שאני סובלת מכאבי ברכיים. כנראה שהוספתי למישקלי מס' קילוגרמים לאחרונה ורגליי החלו לבגוד בי  …. כולם מסביב מבקשים שאתחיל לדאוג לעצמי ואגש לבדוק מה אפשר  לעשות כדי למנוע את הכאב בברכיים ?

FOOTBALANCE מדרסים – צעד גדול לבריאות

פבר7 שוש חזן גרינברג , אנחנו עומדים עליהן שעות, אנחנו דוחסים אותן לכל מני נעליים, ואנחנו מכנים אותן "אוטובוס 11" בטיולים. כפות הרגליים.

הנעליים האלה עם מדרסי FOOTBALANCE – נועדו להליכה

10/02/2018 סימה להט , המדרס דק. עשוי שכבות של פולימרים. הרגל נעה במדרס וחוזרת למצבה האופטימלי. המדרס ניתן לשטיפה ולאיוורור.

מדרסי FootBalance מדרסים ביו דינמיים, ללכת עם מדרסים ולהרגיש בלי…

09/02/2018 00:24:27 גלית מספרת בבלוג תפוז ש… בשורה מצויינת לכל האנשים שזקוקים למדרסים מכל סיבה,פלטפוס,כאבי גב, קשת גבוהה בכף הרגל ועוד, מדרסים ביו דינמיים מגיעים לארץ.

עם מדרסי footbalance אני בבלאנס!

יום חמישי, 8 בפברואר 2018 בפינה של פנינה.. טבעי לחשוב, שנעליים הם מרכיב בסיסי בחיים של כולנו, אך אולי תופתעו לשמוע, כי רק 20 אחוזים מאוכלוסיית העולם נועלים נעליים.

FOOTBALANCE המדרס המהיר והאיכותי שעושה אותי קלילה

יום רביעי, 7 בפברואר 2018 אודליה צדוק יודעת , אני התנסיתי FootBalance, תחילה למדתי על הגוף שלי ומה אני צריכה לחזק בגוף וכל זה מתוך אבחון כף הרגל על ידי המחשב. מתן דגשים בטיפול והליכה וייצור המדרס תוך דקות בודדות. פשוט קליל ומקסים. מומלץ בקלות ונוחות!